Ważna informacja dla pacjentów gorzowskiego szpital. Za tydzień rejestracja ogólna będzie działać w budynku poradni specjalistycznych przy Dekerta.
Przeprowadzka z dotychczasowego miejsca, czyli z tymczasowego pawilonu koło SOR-u zacznie się w piątek (26.06). Tego dnia pawilon przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zostanie zamknięty. Rejestracja będzie możliwa w okienkach Ośrodka Radioterapii. Natomiast w poniedziałek (29.06) zapisy na wizyty już w nowym miejscu.
Przez cały ten czas można się rejestrować telefonicznie lub mailowo, przez asystenta pacjenta na stronie szpitala i przez internetowe konto pacjenta szpitala.
Szczegóły znajdziecie na stronie i Facebooku gorzowskiego szpitala.
Polecany artykuł:
