Gorzów: filharmonia

i

Autor: SG Filharmonia Gorzowska.

Przed jakimi wyzwaniami stoi gospodarka? – odpowiedź podczas Gorzowskiego Forum Gospodarczego

2022-10-01 10:47

Wydarzenie zaplanowano 28 października w gorzowskiej filharmonii. Uczestniczyć może każdy. Wystarczy się zarejestrować przez internet.

Czy technologie to zagrożenie, jak unikać cyberzagrożenia, jak dbać o pracowników? To zagadnienia 4 Gorzowskiego Forum Gospodarczego. Można się już rejestrować. Impreza odbędzie się 28 października w gorzowskiej filharmonii. Prelegentami będą znane osoby ze świata mediów i gospodarki. W Forum uczestniczyć może każdy: przedsiębiorca, student, pracownik czy uczeń. Wystarczy się zarejestrować na stronie gorzowforum.pl. Zajmuje to chwilę.

Możemy śmiało powiedzieć, że IV Gorzowskie Forum Gospodarcze to najlepsze wydarzenie gospodarcze w zachodniej Polsce. Nie ma innego, które ściąga takie nazwiska - mówi Jacek Gumowski dyrektor wydziału inwestycji i biznesu.

Zainteresowanie Forum jest spore. Pierwszego dnia zapisało się ponad 100 osób. Hasłem tegorocznego spotkania jest „Gospodarka nowych wyzwań”. Uczestnictwo jest darmowe.

Quiz. Piosenki w polskich filmach

Pytanie 1 z 10
1. Edyta Górniak i Mietek Szcześniak stworzyli piosenkę na potrzeby ekranizacji jednej z części "Trylogii" Sienkiewicza. Której?