gorzów 4-latek znicze

i

Autor: kb Po tragedii w miejscu wypadku zapłonęły znicze.

Świadkowie śmiertelnego potrącenia 4-latka zeznawali przed sądem w Gorzowie

2022-09-30 17:45

W piątek (30.09) odbyła się druga rozprawa dotycząca dramatu, który wydarzył się w centrum miasta. W październiku ubiegłego roku kierowca chevroleta zderzył się z bmw, wjechał na chodnik, potrącił chłopca i uderzył w ścianę budynku.

Z wezwanych dziesięciu świadków w gorzowskim sądzie stawiło się siedmiu. To osoby, które feralnego dnia usłyszały huk i wyjrzały przez okno. Opowiadały o swoich obserwacjach. Zeznania złożyła także partnerka oskarżonego Krystiana K.

Zaplanowano już kolejną rozprawę. 20 października w sądzie ma pojawić się biegły od rekonstrukcji wypadków drogowych, który sporządził opinię dla prokuratury.

gorzów 4-latek wypadek

i

Autor: materiały Lubuska Policja Dramat rozegrał się prawie rok temu.

Według specjalisty przyczyną tragedii przy skrzyżowaniu Armii Polskiej i 30 Stycznia- było nieprawidłowe zachowanie kierującego chevroletem camaro.

Krystian K., przypomnijmy, przyznał się do zderzenia z BMW, ale nie do sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, bo był w szoku i chciał odebrać sobie życie. Zameldował się w hotelu, gdzie znalazła go policja. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Teksty chłopaków na podryw - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Czy jesteś może ratownikiem? Bo...