Mikołaj z Gorzowa

i

Autor: Jan Wojtanowski / Gorzów www.facebook.com

ŚWIĘTA

Prezent za rolkę o Gorzowie! Trwa akcja "Okno Świętego Mikołaja". Każdy może zgarnąć ciekawe upominki

2023-12-06 14:18

W Gorzowie po raz kolejny zorganziowana została akcja pod nazwą "Okno Świętego Mikołaja". Zabawa skierowana jest do użytkowników mediów społecznościowych, którzy w zamian za wykonanie "internetowego" zadania mogą otrzymać prezent od samego Świętego Mikołaja! Na czym polega akcja?

"Okno Świętego Mikołaja" to zabawa, która niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Właśnie dlatego urzędnicy zdecydowali o zorganizowaniu jej już po raz czwarty. Mimo, że zabawa już się rozpoczęła i Mikołaj rozdał pierwsze prezenty, to każdy chętny wciąż może do niej dołączyć.

"Okno Świętego Mikołaja" w Gorzowie. Zasady akcji

Zabawa trwa w Internecie i mogą do niej dołączyć użytkownicy Facebooka oraz Instagrama. Chodzi o to, by nakręcić krótką rolkę ze świątecznym Gorzowem w roli głównej. Należy w niej zawrzeć elementy świątecznego wystroju miasta, wydarzenia w ramach kampanii "Gorzów Blisko Świąt" lub też inne bożonarodzeniowe, miejskie akcenty. Rolka powinna trwać od 15 do 30 sekund.

Gotowy filmik należy wrzucić na swój profil i oznaczyć miasto Gorzów. Aby to zrobić za pośrednictwem Facebooka należy umieścić oznaczenie @gorzowPL, natomiast na Instagramie: @miasto_gorzów.

Do autorów najciekawszych rolek w wiadomości prywatnej wyślemy zaproszenie po odbiór prezentu, a ich rolki opublikujemy na profilu miasta - przyznaje Marta Liberkowska, dyrektor gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Mikołaj czeka w oknie z ciekawymi prezentami

Prezenty, czyli nagrody za najlepsze rolki, rozdaje sam Święty Mikołaj, który będzie czekał na zwycięzców spoglądając z okna w budynku dawnego Lamusa przy ulicy Sikorskiego. Jest o co walczyć, bo do wygrania są miejskie gadżety, a wśród nich m.in. gra Monopoly Gorzów.

Do kiedy trwa akcja?

W tym roku urzędnicy czekają na rolki trzy razy, przy czym pierwsze rozdanie nagród odbyło się w Mikołajki, 6. grudnia. Chętni mają jednak jeszcze szanse, by dołączyć do gry!

Terminy nadsyłania rolek:

  • od 6 do 12 grudnia (wydawanie prezentów z okna 13 grudnia)
  • od 13 do 19 grudnia (wydawanie prezentów z okna 20 grudnia).

Szczegóły znajdziecie na miejskiej stronie www.um.gorzow.pl.

Co robić w Gorzowie w zimowe dni? Atrakcje Gorzowa idealne na jesień i zimę

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta