Gorzów: muzeum

i

Autor: SG

Imprezy

Bożonarodzeniowa sesja zdjęciowa w muzeum. Wiemy co trzeba zrobić, żeby w niej uczestniczyć

2023-12-05 15:59

Gorzowskie muzeum zaprasza do siebie tych, którzy chcą poczuć świąteczny klimat i zatrzymać go na dłużnej, na rodzinnej fotografii. Gorzowianie będą mogli zrobić sobie zdjęcia przy świątecznie udekorowanym kominku w willi przy ul. Warszawskiej. Do tego będzie jeszcze czas na śpiewanie kolęd.

Rodzinne zdjęcia i rodzinne kolędowanie. Taką przedświąteczną propozycję dla gorzowian ma muzeum.

Kiedy odbędzie się bożonarodzeniowa sesja zdjęciowa w gorzowskim muzeum?

W piątek (8.12), w zespole willowo-ogrodowym przy Warszawskiej zrobić będzie sobie można rodzinną, świąteczną fotografię. Wszystko zaczyna się o godzinie 16. Muzeum zapewnia fotografa i bożonarodzeniowy wystrój. Reszta po waszej stronie.

Mamy przewidziany udział zaledwie siedmiu grup, które mogą liczyć od dwóch do sześciu osób. Musimy zmieścić się w okienku czasowym przewidzianym na to wydarzenie - mówi Katarzyna Chorążyczewska, z gorzowskiego muzeum.

Bo już o 17 rozpocznie się koncert. Wystąpią uczniowie szkoły muzycznej. Uczestnicy dostaną śpiewniki. Będzie okazja wspólnie pośpiewać kolędy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba odebrać darmowe wejściówki. Te dostaniecie w muzeum przy ul. Warszawskiej.

Jeżeli w piątek wam nie pasuje, będzie jeszcze okazja zrobić sobie zdjęcie i pokolędować 16 grudnia, w Spichlerzu.

Quiz o świętym Mikołaju. Jak dobrze znasz uwielbianą przez dzieci postać?

Pytanie 1 z 15
Kiedy obchodzimy mikołajki?