gorzów wirus atak

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Przybywa zakażonych w Gorzowie.

Prawie SETKA osób zarażonych w Gorzowie i okolicach

2020-08-31 13:14

Z dnia na dzień powiększa się grono chorych na koronawirusa. W Lubuskiem jest ich już prawie siedmiuset! W ostatnich trzech dniach przybyło 37 nowych przypadków. Gorzowa COVID-19 też nie omija.

Zebraliśmy dane z ostatnich trzech dni w naszym województwie. W weekend było ich 29, a w poniedziałek- 8. W sumie aż 9 osób to mieszkańcy Gorzowa, a trzech powiatu gorzowskiego. Przybywa chorych i rokowania nie wskazują na spadek liczby.

W niedzielę (30.08) Ministerstwo Zdrowia podało, że w Lubuskiem jest 17 pozytywnych mieszkańców, w tym pięciu gorzowian oraz siedmiu powiatu międzyrzeckiego. W sobotę (29.08) było nieco mniej przypadków, bo 12: trzech chorych z powiatu gorzowskiego, pięciu ze słubickiego i jeden z Gorzowa.

Najnowsze dane z poniedziałku (31.08) to ośmiu lubuszan z dodatnim testem- po trzech pochodzi z Gorzowa oraz powiatu gorzowskiego. W naszym regionie dotychczas zachorowało prawie 700 osób. Wśród nich znalazło się 54 gorzowian oraz 42 mieszkańców powiatu. Z koronawirusa wyleczono prawie 500 osób, niestety 14 zmarło.

Protest przeciwko obostrzeniom związanym z koronawirusem w Rudzie Śląskiej

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne