Salon gorzowskiej projektantki, Natalii Ślizowskiej

i

Autor: facebook.com/natalia.slizowska

MODA

Powstanie kolekcja ubrań inspirowana Gorzowem?! Ciekawy pomysł projektantki

2023-03-21 15:51

To może być rewolucja na rynku mody w regionie! Natalia Ślizowska, czyli znana gorzowska projektantka mody wpadła na znakomity pomysł wypromowania naszego miasta. O co konkretnie chodzi?

Kolekcja ubrań inspirowana Gorzowem? Ciekawy pomysł projektantki mody!

Kto choć trochę zna się na modzie, to wie, że Natalia Ślizowska jest jedną z najlepszych projektantek w Polsce, a swoimi pracami ochoczo dzieli się w mediach społecznościowych. Teraz gorzowianka wpadła na kolejny, świetny pomysł, by wypromować miasto Gorzów.

- Kochani! Ale rzeczy się dzieją! Powstanie kolekcja inspirowana Gorzowem Wielkopolskim! Bardzo chciałabym promować miasto, w którym pracuję, przez swoją działalność!!! Od lat od tym rozmyślałam i jest klepnięte! Razem z pewnym artystą (niebawem zdradzę postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć kolekcję z fotografią panoram miasta na nadrukach - napisala Natalia Ślizowska na swoim Facebooku.

- Ważnym elementem będzie film promujący realizowany w ważnych miejscach Gorzowa Niebawem ogłosimy casting dla modelek! Ale się jaram tym projektem! Nie ukrywam, że będę starała się przewieźć projekt do innych części świata, a na pewno w Polskę! Zdradzę, że władze innych województw chcą pokazywać nasze projekty w swoich miastach! Promujmy Gorzów w piękny sposób za sprawą najlepszych rozwiązań! - dodała gorzowianka.

Sonda
Interesujesz się modą?