gorzów natalia  pokaz paryż1

i

Autor: facebook.com/ Natalia Ślizowska Natalia Ślizowska z Anitą Lipnicką.

Gorzowskie kreacje w stolicy Francji

Gorzowska projektantka na Fashion Week w Paryżu! Co zaprezentuje?

2023-03-03 15:30

Natalia Ślizowska jest już we francuskiej stolicy mody i szykuje się do poniedziałkowego [6.03] pokazu. Zaprezentuje na nim swoją świetną kolekcję Curie-Skłodowska. Gorzowianie mogli ją zobaczyć m.in na ubiegłorocznym Nocnym Szlaku Kulturalnym.

Kreacje gorzowskiej projektantki to połączenie retro ze współczesnością. Powstały spodnie, kombinezony, bluzki z żabotami i falbanami, sukienki oraz płaszcze. Zainteresowały one jedną ze znanych artystek, która występuje w nich na trasie koncertowej. Teraz pora na Paryż.

- Dla nas wielkim wyróżnieniem jest to, że kolekcje zauważyła Anita Lipnicka. Jedna z sukien pojawiła się w teledysku, a kolejne outfit'y na koncertach. Chcieliśmy wykorzystać wizerunek Skłodowskiej, zadrukować trochę tkanin. Szykujemy się na Fashion Week w Paryżu, to było moje marzenie na maksa - mówi projektantka Natalia Ślizowska.

gorzów natalia pokaz paryż 3

i

Autor: facebook.com/ Natalia Ślizowska Retro i współczesność.

Modowy tydzień w Paryżu ze światowej sławy projektantami potrwa potrwa do wtorku [7.03]. Pokaz gorzowianki w poniedziałek. Czekamy na pozytywne reakcje środowiska mody.

Przypomnijmy- czerwoną kreacje Natalii ale z kolekcji Welcom Dubai na festiwalowy występ w Opolu założyła Halina Mlynkova. Natalia Ślizowska w Gorzowie działa od 8 lat, pochodzi z Lipek Wielkich. Była w finale telewizyjnego show "Project Runway".

„Wystawa Van Gogh” w Gdańsku. Przepiękne wydarzenie multisensoryczne

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

Pytanie 1 z 10
Humphrey Bogart w „Casablance” nosił głównie smoking. Ale jedna ze scen, która bardzo zapada w pamięć, to ta z prochowcem i kapeluszem nazywanym…