Wypadek helikoptera na Pomorzu. Służby wywiozły wrak z miejsca katastrofy

i

Autor: policja/zdjęcie ilustracyjne Wypadek helikoptera na Pomorzu. Służby wywiozły wrak z miejsca katastrofy

Poważny wypadek na S3 w kierunku Szczecina. Dachował pojazd

2023-01-12 8:26

Od samego rana w Gorzowie i okolicach dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. Najpoważniejszy wydarzył się na drodze S3 w kierunku Szczecina. Tam dachowało auto osobowe.

Wypadek na S3 w okolicach Gorzowa

Od wczesnych godzina porannych na drogach w Gorzowie i okolicach doszło do kilku zdarzeń drogowych. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, około 6:50 na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Myśliborzem, na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego. Kierujący osobówką z nieustalonych do tej pory przyczyn zjechał z jezdni, wpadł do rowu i dachował. 1 osoba w tym zdarzeniu jest poszkodowana.

Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była zablokowana, około godziny 8:00 służbom ratunkowym udało się udrożnić jeden pas ruchu i rozładować dość duży korek.

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów doszło też na rondzie Kasprzaka. Około 7:30 zderzyli się ze sobą kierujący samochodem osobowym oraz dostawczym.

Przy ulicy Walczaka w Gorzowie, w okolicach wjazdu do amfiteatru przewróciło się drzewo. Droga w godzinach największego szczytu komunikacyjnego była nieprzejezdna, w okolicach skrzyżowania Piłsudskiego/Walczaka utworzyły się ogromne korki.

QUIZ. Piątek 13-tego. Nietypowy test, poniżej połowy punktów będziesz mieć pecha!

Pytanie 1 z 13
Ile razy w roku wypada piątek 13-tego?