gorzów schronisko 1

i

Autor: Fragles Kolejny konkurs na prowadzenie schroniska.

Poszukiwani chętni na zarządzanie psim schroniskiem w Gorzowie

2021-06-23 15:32

Gorzowski magistrat po raz drugi ogłosił konkurs. Pierwszy, przypomnijmy, został zawieszony z powodu konieczności doprecyzowania przepisów zawartych w postępowaniu. Propozycje przyjmowane są do 7 lipca.

Gorzowscy urzędnicy do końca lipca przedłużyli umowę z obecnym opiekunem schroniska przy Fabrycznej. Nowe oferty składać mogą organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, ale nie wszystkie. Co będzie brane pod uwagę?

- Przede wszystkim statutowym celem takiej organizacji musi być ochrona zwierząt. Pod uwagę brane będzie także doświadczenie oraz możliwości organizacyjne chętnego na prowadzenie schroniska. Szczegółowe informacje w Bip-ie - przekazuje Wiesław Ciepiela, rzecznik ratusza.

gorzów schronisko 2

i

Autor: Fragles W Azrokach psiaki mają dobrą opiekę.

Zarządca będzie zajmował się psami od sierpnia do końca lipca 2025 roku. Do dyspozycji będzie miał prawie 2 miliony złotych, rozłożonych na pięć rat. Zainteresowani mogą składać propozycje przez platformę witkac.pl do 7 lipca.

Azorki na gorzowskim Zawarciu mogą pomieścić 140 psów. Przebywają one w wyremontowanych boksach. Aktualnie zajmuje się nimi Stowarzyszenie Azyl.

Porzucone psy czekają na adopcję
Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?