Ruby Frank

i

Autor: pexels @timesnow / www.instagram.com ; Canva Pro

DRAMAT

Popularna influencerka znęcała się nad dziećmi! Teraz zapadł wyrok. Kobieta w więzieniu spędzi ponad pół wieku

2024-02-21 10:48

Takie historie wywołują oburzenie wśród ludzi na całym świecie. Popularna amerykańska vlogerka Ruby Frank została oskarżona o znęcanie się nad sześciorgiem swoich dzieci. Jak na ironię kanał, który prowadziła dotyczył... życia rodzinnego i tego jak opiekować się dziećmi! Sąd nie miał litości.

Sąd w stanie Utah wydał wyrok w sprawie 42-letniej Ruby Frank, która wraz z koleżanką znęcała się nad swoimi dziećmi. Kobiety usłyszały wyrok... aż 60 lat pozbawienia wolności, a to oznacza, że prawdopodobnie resztę swojego życia spędzą za kratkami.

Ruby Frank to 42-latka, która przez wiele lat prowadziła popularny kanał na YouTubie pod nazwą "8 Passengers". W formie wideobloga przedstawiała swoje codzienne życie, w którym wraz z mężem opiekowała się sześciorgiem swoich dzieci. Jej mocno chrześcjańskie metody wychowawcze zyskały wielu obserwujących. Niestety, po czasie wyszło na jaw, że jej "opieka" nie wyglądała tak jak kobieta chciała to przedstawiać.

Influencerka przez lata znęcała się nad dziećmi. Biła je i kopała

Jak się okazało, Ruby Frank wraz ze swoją koleżanką Jodi Hildebrandt, drastycznie znęcały się na dziećmi. Te, nie dość, że miały ślady poważnego niedożywienia to w trakcie interwencji policyjnej u maluchów widać było ślady od krępowania taśmą i liczne rany na rękach czy na nogach.

Śledztwo wykazało, że kobiety kopały dzieci, biły je w brzuch, a nawet kazały... wskakiwać na kaktusa. Co więcej, ich podopieczni mieli być podtapiani i przywiązywani kajdankami do kaloryferów. Według relacji jedno z dzieci, matka miała stosować pieprz do opatrywania ran powstałych m.in. po mocnym skrępowaniu sznurami.

Wszystko wyszło na jaw sierpniu 2023 roku, gdy jeden z chłopców, 12-latek, pobiegł po pomoc do sąsiadki. Dziecko uciekło przez okno, a na kończynach miało jeszcze taśmę klejącą.

Patologiczna matka została zatrzymana. Przyznała się do winy

Sprawą natychmiast zajęła się policja, która 30. sierpnia 2023 aresztowała zarówno Ruby Frank jak i jej koleżankę Jodi Hildebrandt. We wrześniu kobiety usłyszały po sześć zarzutów - Ruby przyznała się do czterech z nich, w tym m.in. do głodzenia dzieci i trzymania ich głów pod wodą.

20. lutego 2024 sąd wydał wyrok w sprawie skazując Ruby na 60 lat pozbawienia wolności. Taki sam wyrok usłyszała jej koleżanka.

Tak kiedyś wyglądała Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" Co za powrót do formy!

Sonda
Uważasz, że kara wymierzona przez sąd Rubi jest adekwatna do tego co zrobiła?
Wyrok dla Kariny B. matki, która pozwoliła kochankowi ze szczególnym okrucieństwem znęcać się nad swoimi dziećmi i zabić synka
Listen on Spreaker.