Victoria Beckham: Bycie szczupłą jest staromodne. Dziewczyny chcą mieć cycki i trochę d..y

i

Autor: Instagram / Victoria Beckham Victoria Beckham: Bycie szczupłą jest staromodne. "Dziewczyny chcą mieć cycki i trochę d..y"

GWIAZDY

Beckhamowie nie chcą być dziadkami? Żona byłego piłkarza z zadziwiającą reakcją po TYM pytaniu!

2024-02-19 9:48

Nie jest żadną tajemnicą, że Victoria i David Beckhamowie są bardzo przywiązani do swojej rodziny. Para ma czwórkę dzieci. W 2022 roku ich najstarszy syn, Brooklyn, poślubił Nicolę Peltz. Niedawno celebryta ogłosił, że jest już gotowy na założenie rodziny. A co na to rodzice? Reakcja jego mamy jest jednoznaczna!

- Zawsze chciałem być młodym tatą. Marzy mi się, żebyśmy już niedługo założyli rodzinę, ale oczywiście dopiero wtedy, gdy moja żona będzie na to gotowa - mówił Brooklyn. Co na to jego mama? W ostatnim wywiadzie 49-letnia Victoria Beckham została zapytana o narodziny potencjalnych wnuków. Zastanawiająca odpowiedź!

Beckham chwyciła się za kołnierz i nerwowo zaczęła machać rękami. - O mój Boże, co? Poczekaj, poczekaj - odpowiedziała.

- Nie sądzę. To się jeszcze nie dzieje, chyba że wiecie o czymś, czego ja nie wiem. To się jeszcze nie dzieje - mówiła, próbując obrócić całą sytuację w żart. Dodała, że w pokoju zrobiło się bardzo gorąco. Później Victoria Beckham przytoczyła historię Anny Wintour, do której wnuki zwracają się wyłącznie po imieniu. Celebrytce spodobało się takie rozwiązanie i jest szansa, że skorzysta z niego w przyszłości. - To bardzo eleganckie, więc może pójdę tą drogą - powiedziała.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz najbardziej uroczą parą Instagrama?

Wcześniej przez długi czas media rozpisywały się o rzekomym konflikcie Victorii Beckham z synową, Nicolą Peltz. Żona Brooklyna postanowiła zdementować te plotki, występując na premierze filmu "Lola" w specjalnej kreacji zaprojektowanej przez Victorię Beckham.

- Ona jest geniuszem. Jestem zaszczycona, że mogłam to dziś założyć. Czuję się trochę biznesowo, ale bardzo kobieco - mówiła o kreacji od teściowej Nicola Peltz w wywiadzie dla "People".

Victoria Beckham ujawnia prawdę o romansie męża. Cała rodzina cierpiała
Sonda
Czy podoba Ci się styl Victorii Beckham?