Rebel Wilson

i

Autor: instagram.com/rebelwilson/

GWIAZDY

Popularna aktorka straciła dziewictwo w wieku 35 lat. Teraz mówi, kiedy jest na to najlepszy moment

2024-03-29 10:03

Australijska aktorka nie tak dawno udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla "PEOPLE", w którym opowiada o swoim dziewictwie. Rebel Wilson, bo o niej mowa, bardzo łagodnie podeszła do tematu, bo straciła dziewictwo dopiero w wieku... 35 lat.

Aktorka dzięki temu chce pokazać młodym ludziom, że nie powinni odczuwać związanej z tym presji. Swoje intymne wyznania opisała w nadchodzącej książce "Rebel Rising".

Aktorka ma nadzieję, że poprzez ujawnienie, że straciła dziewictwo w wieku 35 lat, pomoże młodym ludziom świadomie podejmować decyzje dotyczące współżycia i uwolni ich od niepotrzebnej presji. - "Ludzie mogą zdecydować się na odłożenie tego momentu do czasu, kiedy poczują się na to gotowi, lub osiągną większą dojrzałość" - powiedziała dla "PEOPLE".

Zaznaczyła, że nie ma absolutnej potrzeby przekładania tego do trzydziestki, ale jednocześnie zachęcała młodych ludzi do unikania presji w tym obszarze. W swoim nastoletnim okresie unikała rozmów na temat seksu, które ją bardzo zawstydzały. Kiedy miała dwadzieścia lat, zmyślała informacje na ten temat swoim znajomym. Nawet raz powiedziała swojemu najlepszemu przyjacielowi, że straciła dziewictwo mając 23 lata, aby uniknąć pytań i niepotrzebnych dyskusji.

Rebel Wilson przeszła olbrzymią metamorfozę. Zobacz zdjęcia!

Rebel Wilson obecnie jest zaręczona z projektantką Ramoną Agrumą. Ich pierwsze dziecko, Royce Lillian, przyszło na świat dzięki surogatce w listopadzie 2022 roku. Na swoim Instagramie gwiazda napisała: "Nie potrafię nawet opisać miłości, jaką ją darzę", ogłaszając tym samym narodziny córki.

44-letnia aktorka przyznaje, że gdyby mogła cofnąć się o dwadzieścia lat, jej proces odkrywania własnej seksualności przebiegałby zupełnie inaczej. Wtedy po prostu wiedziała, że czuje pociąg do mężczyzn i było to uznawane za normalne. Dopiero wiele lat później poznała kobietę, w której zaczęła coś czuć. Według niej, młodość i doświadczenie mogą wpływać na nasze postrzeganie i doświadczanie własnej seksualności.

Katarzyna Skrzynecka kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała polska gwiazda!

QUIZ. Najpopularniejsi polscy aktorzy z seriali. Rozpoznajesz ich?

Pytanie 1 z 10
Kto jest na zdjęciu?
Najpopularniejsi polscy aktorzy serialowi. Rozpoznajesz ich po zdjęciach?