Popek

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Popek znów w telewizji! Wystąpił w popularnym programie. Czy pokonał tor przeszkód?

2023-10-04 11:54

Tor Ninja Warrior oczekuje na nowych uczestników gotowych na wyzwanie! W piątym odcinku ścierać się będą najlepsi z najlepszych! Ci, którzy byli najbliżej zwycięstwa w poprzednich sezonach i jako jedyni w Polsce zdobyli szczyt Góry Midoryiama: Jan Tatarowicz, Igor Fojcik i Grzegorz Niecko, zmierzą się o awans do finału! Na torze pojawił się również ciężki raper "Król Albanii" Popek oraz pełen determinacji Sylwester Wilk.

W bieżącym sezonie działo się już wiele, ale najbardziej emocjonujące chwile dopiero nadejdą! Jak informuje msn.com.pl, Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, po raz pierwszy spróbował swoich sił na torze ninja. To znany raper, wokalista i zawodnik MMA wagi ciężkiej, uczestnik KSW i FAME MMA. Popek budzi kontrowersje ze względu na swój wygląd, m.in. tatuaże na oczach i skaryfikacje twarzy, oraz bezkompromisowe treści w muzyce. Czy tak samo skutecznie, jak na scenie, poradził sobie na torze Ninja Warrior? Jego najbliżsi nie mieli wątpliwości i gorąco kibicowali mu na trybunach.

Na torze stanęli także trzej wojownicy ninja, jedyni w historii polskiego programu, którzy zmierzyli się z Górą Midoriyama: Jan Tatarowicz, Grzegorz Niecko i Igor Fojcik.

Wiecie jak teraz wygląda popularny "Popek"? Sprawdźcie!

Największą presję odczuwał Jan Tatarowicz z Gdańska, który w poprzednim sezonie stracił niespełna sekundę do zdobycia statuetki Shuriken'a. Młody zawodnik został najmłodszym Last Man Standing w historii, ale stanął przed wyzwaniem udowodnienia sobie, że potrafi jeszcze więcej. Sylwester Wilk, pierwszy człowiek bez nóg, który pokonał tor eliminacyjny, również powrócił, chcąc przezwyciężyć przeszkody pomimo trudnego czasu i walki z depresją. Jego celem było pokonanie własnych ograniczeń i dotarcie dalej niż poprzednio.

Jak wypadł Popek w Ninja Warrior Polska? Sprawdźcie koniecznie!

Popek znowu zmodyfikował twarz!
Sonda
Czy lubisz Popka?