Popek Monster

i

Autor: Pexels @popek_oficjalnie / www.instagram.com

SHOW BIZNES

Popek ma nowy tatuaż na twarzy! Kreski, wielka plama i wulgarny napis. Wygląda przerażająco!

2023-10-13 9:55

Raper i zawodnik MMA Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw, znany jest z oryginalnego stylu bycia i szokujących metamorfoz. Po zabiegach skaryfikacji czy wytatuowania sobie gałek ocznych postanowił pójść krok dalej i zrobił sobie kolejny tatuaż na twarzy. Tym razem postawił na przerażające wzory i wulgaryzm na policzku!

Popek to członek legendarnego zespołu Firma oraz Gang Albanii oraz zawodnik MMA w wadze ciężkiej. To też niewątpliwie wyjątkowo charakterystyczna postać w polskim show biznesie. Raper od dawna szokuje zmianami, których dokonuje w swoim wyglądzie. Liczne tatuaże, które ma na ciele to pikuś w porównaniu z tym co zrobił później!

Najpierw, w 2012 roku zdecydował się na zabieg skaryfikacji, czyli wykonania blizn na twarzy. Zabieg ten przeprowadził dwukrotnie czego efektem są długie i grube blizny na policzkach wyglądające jakby stoczył walkę z potężnym niedźwiedziem.

Później, raper wytatuował sobie gałki oczne - tusz, początkowo czarny, później kolorowy, zaaplikowano mu w miejsce białek. Teraz 44-latek zdecydował się na kolejne tatuaże i trzeba przyznać, że przeszedł sam siebie!

Popek z przerażającym tatuażem na twarzy. "To odzwierciedlenie jego wnętrza"

Takiego widoku chyba nikt się nie spodziewał. Popek zdecydował się na drastyczną przemianę! Na jego twarzy pojawiła się duża czarna plama dookoła oka, do tego nowe czarne kreski, linie, a nawet... wulgarny napis na policzku "je**ć"!

Co oznacza nowy tatuaż Popka?

Na Facebookowym profilu studia tatuażu Popek umieścił filmik, w którym tłumaczy co oznaczają jego nowe dziary.

"Od dekady Was zaskakuję. Ja chciałbym zapomnieć tego narkomana w lustrze i przestać k**** z tym gó***. Ludzie mówią, że napisałem sobie wulgarym na twarzy. Czy Wy k*** jesteście ślepi?? Tu jest napisane "je**ć", a poniżej co widzicie? Jesteście k*** ślepi? Tam jest pięć kresek kokainy, bo ja chcę z tym skończyć. I za każdym razem jak będę patrzył w lustro będę sobie o tym przypominać. Dlatego warto" powiedział raper.

A Wam jak się podoba nowy wygląd Popka?

Popek

i

Autor: Popek Monster / Facebook.com

Quiz: Klasyki polskiego rapu. Tego słuchały tysiące ludzi. Sprawdź, jak dobrze znasz rapowe kawałki

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła..." (Peja "Głucha noc")
Peja - Głucha noc