Aneta Glam na Instagramie

i

Autor: anetaglam / www.instagram.com

Celebrytka Aneta Glam znów szokuje! "Żona Miami" zamknęła się w klatce i umieściła nagranie w sieci. Po co?

2023-10-11 11:00

Aneta Glam, znana z programu "Żony Miami" postanowiła przeprowadzić nietypowy eksperyment z sobą w roli głównej! Celebrytka, w pomazanych krwią ubraniach postanowiła zamknąć się w ciasnej klatce! Drastyczne nagranie umieściła w sieci.

Aneta Glam zasłynęła w 2021 roku kiedy to wystąpiła w programie telewizyjnym "Żony Miami" ukazującym luksusowe życie kobiet, które znalazły miłość u boku prawdziwych milionerów.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o niej również za sprawą konfliktu z modelką Caroline Derpieński. Teraz, celebrytka szokuje jeszcze bardziej!

Rozczochrana i brudna celebrytka zamknęła się w klatce! "Po 20 minutach miałam atak paniki"

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Anety Glam pojawiło się bardzo niepokojące nagranie, na którym kobieta zamknięta jest w bardzo ciasnej klatce. Celebrytka jest brudna, rozczochrana i okrwawiona.

Na filmie widać jak próbuje wydostać się z zamknięcia, ale metalowe pręty są przeszkodą nie do pokonania.

Jak sama przyznała, w klatce spędziła zaledwie 20 minut, ale to wystarczyło, by dopadły ją ataki paniki. Dlaczego to zrobiła?

Aneta Glam walczy o prawa zwierząt. "Musimy coś zmienić"

"Żona Miami" znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Od dawna jest na diecie wegańskiej i całkowicie wyeliminowała ze swojego jadłospisu mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego.

To właśnie z uwagi na prawa zwierząt Aneta Glam zamknęła się w klatce. W ten sposób chciała zwrócić uwagę na ogromny problem łamania praw zwierząt (głównie hodowlanych) w obecnych czasach.

Większość zwierząt hodowlanych wykorzystywanych do produkcji mięsa, nabiału, skóry, do celów przemysłowych i laboratoriów cierpi z tego powodu przez długie tygodnie, miesiące i lata. Proszę, przestańcie przyczyniać się do tego szaleńczego okrucieństwa, przestańcie kupować produkty pochodzenia zwierzęcego" apeluje Aneta Glam.

To nie koniec, bo aby dotrzeć do jak największej liczby osób "żona Miami" postanowiła zorganizować wyjątkowy konkurs.

Trzydniowe wakacje w Miami! Aneta Glam ogłasza konkurs

Obok filmu celebrytka umieściła post, w którym zachęca do wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Użytkownicy, którzy oznaczą przy nagraniu dziesięć innych osób wezmą udział w loterii, w której do wygrania będą trzydniowe wakacje w Miami z przelotem i czterogwiazdkowym hotelem w cenie.

"Proszę o oznaczenie 10 osób w komentarzu poniżej, aby wygrać 3 dniowe wakacje w Miami. Tydzień po tej publikacji wykonam loterię na żywo, zarezerwuje i zapłacę za lot oraz hotel dla zwycięzcy. Jeśli mieszkasz w Miami możesz kupić go dla znajomego.

Proszę, pomóż mi szerzyć świadomość na temat okrucieństwa wobec zwierząt, które nie mają głosu, nie mają żadnych praw, są uznawane za przedmioty i traktowane jeszcze gorzej niż one. Musimy to zmienić, musimy wszyscy razem pomóc tym delikatnym i niewinnym istotom. Liczę na Was, proszę, otwórzcie swoje serca" pisze Aneta Glam.

Co na to użytkownicy? Jak zawsze zdania są podzielone, ale przeważają komentarze popierające działania celebrytki. Jedna osób stwierdziła nawet, że materiał świetnie nadawałby się na spot reklamowy.

Weronika Rosati kiedyś i dziś

Sonda
Jesz mięso?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wypuścił krowy z obory. Zwierzęta korzystają z wolności