gorzów ciapek 1

i

Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl Ciapek powoli wraca do zdrowia.

Pomóżcie wyleczyć łapkę Ciapka – apeluje gorzowskie schronisko

2022-09-19 15:58

Podopieczny Azorków przy ul. Fabrycznej w Gorzowie potrzebuje pomocy. Piesek ma problemy ze zdrowiem, ale wszystko jest na dobrej drodze, by go wyleczyć. To jednak trwa i kosztuje. Dlatego każdy grosz się przyda.

Piesek potrzebuje wsparcia i nowego, ciepłego domu. Zanim Ciapek trafił do Gorzowa- nikt się o niego nie troszczył. Teraz jest leczony w Szczecinie, wkrótce zostanie mu usunięta stalowa płytka, którą ma w łapce. Koszty medyczne oraz transportu są ogromne, dlatego każda złotówka jest na wagę złota.

- Ciapek przeszedł bardzo poważną operację. Dostaliśmy fakturę na 7 tysięcy złotych, plus dodatkowe koszty związane z wyjazdem do Szczecina i kontrolnymi wizytami. On zrobił duży postęp po tej operacji i coraz lepiej się porusza - opowiada Rabia Songin, wolontariusza w Azorkach.

gorzów ciapek 2

i

Autor: Fragles Schronisko Azorki pomaga czworonogom.

Zbiórka na Ciapka trwa w internecie na ratujemyzwierzaki.pl Jak podkreślają wolontariusze- bez wsparcia zwykłych ludzi nie dadzą rady. 

7-letni Ciapek czeka także na kochających właścicieli. Wcześniej, przypięty na łańcuchu, nie mógł liczyć na czułość.  Więcej informacji na facebooku stowarzyszenia Azyl.

Wielkie święto w warszawskim ZOO. Hipopotamica Pelagia świętowała 37. urodziny

QUIZ. Sekrety kobiety. Czy wiesz, co to za przedmioty i pojęcia? Panowie - nie ośmieszcie się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Najpopularniejszy na świecie jesienny długi płaszcz z paskiem nazywa się:
Sekrety kobiety. Czy wiesz, czym są te przedmioty? Panowie - nie ośmieszcie się