gorzów zaginiony Warta 1

i

Autor: Fragles Policjanci ciągle patrolują gorzowską rzekę.

Policyjne łodzie ciągle pływają po Warcie. Nadal szukają zaginionego Marcina

2022-11-24 17:36

To już prawie dwa tygodnie, jak 31-latka szuka najbliższa rodzina i służby mundurowe. Wierzą i mają nadzieję, że odnajdą Marcina. Nagrania z monitoringu zostały dokładnie przeanalizowane. Co się na nich znajduje? Wie rodzina.

Policjanci, strażacy i grupa ratownicza cały czas prowadzą działania. O ich postępach i ustaleniach informowana jest rodzina zaginionego. Do mediów informacje nie są przekazywane. Służby skupiły się na Warcie, wzdłuż bulwarów, które patrolują policyjne motorówki.

- Mogę wykluczyć tutaj domniemanie, że doszło do jakiegoś zdarzenia kryminalnego. Fakt jest taki, że człowiek nie został odnaleziony, dlatego te poszukiwania trwają -  powiedział nam Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej komendy.

gorzów zaginiony warta 2

i

Autor: Fragles W działaniach bierze także grupa ratownicza.

W działaniach brały udział psy tropiące, drony czy sonary. Mundurowi od dnia zaginięcia Marcina Jastrzębskiego czyli od 11 listopada- nadal prowadzą akcję. Motorówki pływają od Wildomu do barki. Rodzina także sama wraz z chętnymi osobami przeszukiwała brzegi Warty. Rzeka sprawdzana była także w Kostrzynie i w okolicach.

CBŚP rozbiło gang handlarzy sterydami

Nieśmiały czy pewny siebie? Jakim typem człowieka jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jak duże jest twoje grono znajomych?