gorzów majka jeżowska

i

Autor: Ralf Lotys/ commons.wikimedia.org Majka Jeżowska podczas Pol'And Rock Festiwal w Kostrzynie (2019 rok).

Przejazdy "migiem" i koncert Majki Jeżowskiej na urodziny Gorzowa [FOTO]

2021-07-01 14:40

Miasto ma już 764 lata. Z tej okazji w piątek (2.07) gorzowski magistrat przygotował atrakcje. Są one dla mieszkańców bezpłatne. Dzięki przejazdom "migiem" i piosenkom artystki pokolenie 40-latków przeniesie się w lata dzieciństwa.

Tradycyjnie odbędzie się uderzenie w Dzwon Pokoju na Placu Grunwaldzkim. Uroczystość o godz. 10. Następnie radni wezmą udział w specjalnej sesji, podczas której nadadzą siostrze Michaeli Rak- tytuł Honorowego Obywatela Miasta Gorzowa. Potem muzyczne i motoryzacyjne wrażenia.

W piątek na ulice Gorzowa wyjedzie autobus linii specjalnej 764 typu Jelcz, zwany też „migiem” i zabierze mieszkańców w sentymentalną podróż śladami historii. Kursy, o czym informowaliśmy, o godz. 11, 12 i 13

gorzów jelcz przejazdy

i

Autor: materiały UM Gorzów Zbigniew Rudziński opowie o ciekawych miejscach podczas jazdy.

Wieczorem na scenie na Starym Rynku- znana i lubiana Majka Jeżowska. Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem ma na koncie sporo przebojów m.in "A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Laleczka z saskiej porcelany” czy „Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor".

Jeżowska dwa lata temu wystąpiła na Woodstocku w Kostrzynie, gdzie porwała wielotysięczną widownie. W piątek pojawi się w Gorzowie. Początek o godz. 19, wstęp wolny.

Krystian Ochman głosem przebija mury. Przejmująca piosenka Prometeusz przedpremierowo
Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?