gorzów słowianka wakacje

i

Autor: archiwum redakcji Dzieci najchętniej korzystają z rekreacji.

Darmowe wejścia na gorzowską Słowiankę dla dzieci. Kiedy można popływać?

2021-06-30 15:10

Gorzowskie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne przy ul. Słowiańskiej włączyło się, tak jak placówki kultury, w organizację wakacyjnego czasu wolnego. Dzieci, które zostały w mieście nie powinny się nudzić.

Od czwartku (1.07) ruszają wakacje na gorzowskich basenach. Tym razem przygotowano propozycje dla konkretnej grupy wiekowej w konkretnych dniach i godzinach. Z letniej oferty skorzystają dzieci do 10 roku życia. Dlaczego akurat oni?

- Teraz, kiedy byliśmy zamknięci przez pandemię, nie mogliśmy realizować powszechnej nauki pływania dla byłych klas drugich i doskonalenia dla trzecioklasistów. To jest właśnie rekompensata dla nich- bezpłatne wejścia przez dwa miesiące- wyjaśnia Joanna Kasprzak Perka, prezes Słowianki.

Będą to dwie godziny w cztery dni w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 17 do 19 oraz w środy od 10 do 12. Opiekun- rodzic, rodzeństwo czy dziadek - będzie musiał kupić specjalny bilet. Dzieci powinny zabrać ze sobą legitymację szkolną. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Obowiązują pewne obostrzenia- w holu Słowianki nosimy maseczki. Na obiekcie jednorazowo może przebywać 330 osób czyli zajętych może być 75 procent miejsc. Szczegóły na stronie internetowej sportowego kompleksu.

Basen w Fordonie został otwarty. Jak wygląda w środku?
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?