gorzów policja podpalacz 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja 48-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Podpalacz składowiska opon zatrzymany! Ujął go policjant po służbie [ZDJĘCIA]

2021-03-31 13:01

Do dwóch pożarów doszło w minionym tygodniu przy ul.Fabrycznej w Gorzowie. Mężczyzna podkładał ogień i obserwował akcję służb. Grozi mu do 5 lat więzienia. Jak udało się go złapać?

Do dwóch podpaleń doszło w środę i niedzielę (24 i 28 marca) na posesji, na której były składowane opony. Strażacy nie mieli wątpliwości, że to były celowe podłożenia ognia. Zabezpieczyli ślady i ustalali świadków. Jednak na trop podejrzanego wpadł policjant, który w niedzielę po służbie jechał ul.Fabryczną. 

Funkcjonariusz po drodze minął mężczyznę na rowerze, który miał kryminalną przeszłość. Po chwili z daleka dostrzegł ogień i zadzwonił po strażaków. Zgłosił także kolegom swoje podejrzenie o rowerzyście. Ruszyły poszukiwania. Kryminalny zauważył mężczyznę niedaleko od zdarzenia. 48-latek został ujęty i trafił na komendę.

gorzów pozar warsztat

i

Autor: archiwum redakcji Pożar warsztatu wulkanizacyjnego w 2019 roku.

Podpalacz został przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia za co grozi do 5 lat więzienia. To on niemal dwa lata temu podpalił zakład wulkanizacyjny w Gorzowie i spowodował straty na ponad 200 tysięcy złotych.

Pomyliła jezdnie i wjechała na skrzyżowanie pod prąd

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?