gorzó chrobrego jagielly 1

i

Autor: Mazinio Na Jagiełły zmiany w ruchu i utrudnienia.

Drogowy armagedon w Gorzowie. Zmiany na skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego!

2021-03-30 17:42

Kierowcy nie będą zadowoleni, bo już na ulicy Jagiełły jest ciężko, a po świętach Wielkanocnych niestety będzie jeszcze gorzej. Centrum będzie się korkować. Prace przy skrzyżowaniu są ostatni etapem przebudowy Chrobrego i Mieszka I.

Na skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego pojawiły się zmiany w ruchu. W godzinach szczytu tworzą się korki. Wykonawca rozpoczął przygotowania do prac. Na Jagiełły stanęło oznakowanie i środkowy pas jest niedostępny dla kierowców. Wysepka przy skrzyżowaniu zostanie rozebrana i utwardzona.

Jakie zaplanowano prace?- wyjaśnia Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza:

Jest węziej i ciaśniej, a co za tym idzie od białego kościółka ciągnie się sznur aut. W poświąteczny wtorek (6.04) mają ruszyć główne prace przy Chrobrego i Wybickiego.

Zmiany także dla pasażerów autobusów MZK-a. Dotyczyć one będą przystanków przy Arsenale czy AWF-ie oraz nowych tras niektórych linii. Wszystkie informacje mieszkańcy znajdą na stronie miasta oraz Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Gorzów: Chrobrego

i

Autor: SG Kierowcy nie będa mieć lekko.

Przypomnijmy- prace na jednym z głównych skrzyżowań w Gorzowie to część remontu ulic Chrobrego i Mieszka I. Niestety z powodu aury i pandemii przebudowa królewskich ulic przeciąga się. Cała inwestycja ma być gotowa do końca roku. Koszt to ponad 69 milionów złotych.

Pisankowa aleja w parku miejskim w Lipsku na Podlasiu

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...