gorzów policja wawa pijany

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Policja

Piotrków Trybunalski: Gorzowski policjant w akcji na S8

2023-08-08 11:38

Policjant gorzowskiej komendy przebywa w Warszawie na adaptacji zawodowej. To kolejny etap szkolenia. Posterunkowy Marceli Teszbir wstąpił do Policji we wrześniu ubiegłego roku i już udowodnił, że nie był to przypadek.

W piątek [4.08] gorzowianin miał wolne i pojechał do znajomych. Miał do przejechania kilkaset kilometrów. Po godzinie 18 jechał drogą S8 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Na wysokości miejscowości Zubki Małe zauważył, że w rowie, przy drodze serwisowej, znajduje się pojazd. Policjant natychmiast zatrzymał swoje auto, by udzielić pomocy. Kierowca toyoty jednak nie potrzebował wsparcia.

Mundurowy nabrał podejrzeń co do jego stanu trzeźwości. Mężczyzna twierdził, że niepotrzebny jest patrol i sam zajmie się pojazdem. Funkcjonariusz nie pozwolił na to, wezwał patrol. 39-letni kierowca miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu.

gorzów policja wawa pijany 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zachowanie posterunkowego godne pochwały.

Posterunkowy po zakończonej adaptacji zawodowej, we wrześniu, wróci do gorzowskiej jednostki i rozpocznie służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Co zrobić gdy ktoś się zadławi? Tak możesz uratować komuś życie!

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?