gorzów piłka dzieci

i

Autor: RoboMichalec/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Sport

Piłkarskie drużyny powalczą o wejście do gorzowskiego turnieju

2023-04-26 15:15

W piątek [28.04] rywalizacja młodych piłkarzy na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie. Oprócz trzech gorzowskich reprezentacji zagrają drużyny także z innych miast. Stawką jest udział w czerwcowym turnieju ze znanymi piłkarskimi klubami.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy- w A znalazły się Słubice, Baczyna, Rzepin i gorzowska reprezentacja I. Z kolei w grupie B są: Sulęcin, Witnica, Stilon oraz gorzowska reprezentacja II. System każdy z każdym, mecze po 15 minut. Dla młodych adeptów piłki nożnej to spora szansa.

- To jest takie otwarcie okna na świat dla naszych młodych orłów. Kontakt z topowymi drużynami powoduje, że ich trenerzy wyłapują talenty. Rodzicom i dzieciom otwiera się lepsza perspektywa, bo zawsze można trafić do trochę lepszego klubu -  mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiRu, organizator turnieju.

Eliminacje rozpoczną się w piątek od godz. 16.15. Finałowy mecz zaplanowano na 18.45. Jego zwycięzca zaprezentuje się 18 czerwca na Gorzów Cup. Wybrany zostanie także najlepszy zawodnik, bramkarz oraz strzelec. Kibice mile widziani.

Wędkarze zamiast ryby złowili egzotycznego żółwia

Quiz: Czy znasz historię Lecha Poznań?

Pytanie 1 z 10
Data założenia Lecha Poznań to:
Lech Poznań - Djurgardens. Relacja z meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy