Policja

i

Autor: Materiały prasowe

Wypadek

Pijany kierowca dachował samochodem pod Strzelcami Krajeńskimi. W aucie były dzieci!

2023-08-19 13:48

Do wypadku doszło w piątek, 18 sierpnia W Zwierzynie, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany 31-latek stracił panowanie nad samochodem, uderzył w słup i płot, a następnie dachował. Mężczyzna był pijany. Na domiar złego wiózł ze sobą dwóch synów. Młodzi bracia trafili do szpitala z obrażeniami.

Wypadek pod Strzelcami Krajeńskimi

W piątek, 18 sierpnia w Zwierzynie pod Strzelcami Krajeńskimi doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Najpierw uderzył w słup, następnie w płot, by na koniec dachować. W samochodzie oprócz 31-latka byli także jego synowie, w wieku 6 i 9 lat. Trafili oni do szpitala.

Pijany kierowca wiózł swoje dzieci

Chłopcy na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Ojciec dzieci i jednocześnie pijany kierowca miał wykazane w badaniu 2,2 promila alkoholu w organizmie. Pasażerom Passata najpierw na ratunek ruszyli inni kierowcy poruszający się tą drogą, następnie robili to ratownicy.

Mężczyzna usłyszy zarzuty za wypadek będąc pod wpływem alkoholu

- To, że nie doszło do tragedii można rozpatrywać w kategoriach cudu. Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty - przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik lubuskiej policji podinsp. Marcin Maludy.

Pędził pijany autem szefa