Pascal Brodnicki

i

Autor: WBF

KULINARIA

Pascal Brodnicki w Gorzowie. Pokaże mieszkańcom jak lepić pierogi. Wszystko w ramach otwarcia Areny Gorzów

2023-12-07 12:15

Popularny telewizyjny kucharz poprowadzi kulinarne warsztaty. Razem z gorzowskimi szefami kuchni zdradzi mieszkańcom kilka trików na najlepsze pierogi na świecie. Będą prawdziwe warsztaty, podczas których gorzowianie będą mogli zrobić pierogi od samego początku, czyli od ciasta do farszu.

Kiedy Pascal Brodnicki poprowadzi warsztaty kulinarne w Gorzowie?

Niedziela (10.12) pod znakiem pierogów. ​Lepić będzie je Pascal Brodnicki, popularny telewizyjny kucharz i gorzowscy szefowie kuchni. Dołączyć może każdy, kto wybierze się w niedzielę zwiedzać Arenę Gorzów. Pierwszy raz w Gorzowie odbędą się warsztaty z robienia świątecznych pierogów do A do Z. Będą zatem stolnice, wałki, całość zacznie się od przygotowania ciasta. Będą trzy rodzaje farszu, m.in. z soczewicy, czy wędzonego sera i pieczonej dyni. A wszystko pod okiem Pascala Brodnickiego i Pawła Salomona, znanego gorzowskiego szefa kuchni.

Będą dwie strefy, dwie grupy po 20 osób. Zachęcamy przede wszystkim, żeby przyjść z dziećmi, żeby to było rodzinne lepienie pierogów. Na uczestników czekać będą niespodzianki – mówi Paweł Salomon.

Jakie, to już przekonacie się na miejscu. Warsztaty z lepienia pierogów odbędą się na terenie zimowego miasteczka, które stać będzie obok Areny Gorzów. W niedzielę impreza staruje o 15.

Love Actually, Kevin sam w domu i Listy do M. Rozwiąż quiz o świątecznych filmach!

Pytanie 1 z 10
„Pobłogosław pożywny makaron z mikrofalówki i ludzi, którzy go sprzedali. Amen" to cytat z filmu: