Julia Żugaj i Książulo

i

Autor: AKPA / Screenshot YouTube @ksiazulo

afera

Parówkowa afera w internecie. Książulo posądza Julię Żugaj o plagiat! Co na to influencerka?

2024-06-03 10:40

Afera w sieci z udziałem Julii Żugaj i Książula. Ten drugi posądza influencerkę o plagiat. Chodzi o miniaturkę filmu Żugaj, która do złudzenia przypomina tą od Książula. W sprawie wypowiedział się także grafik youtubera.

Książulo w ostatnich dnaich postanowił nagłośnić temat miniaturki Julii Żugaj do filmu "24h jem tylko na stacjach benzynowych...". Grafika jest bardzo podobna do tej, którą influencer stworzył jeszcze w tamtym roku. Wówczas Książulo opublikował film "Test hotdogów ze stacji". Mamy więc do czynienia nie tylko z podobną grafiką, ale także i tematyką filmu.

Miniaturka Szymona Nyczke, bo tak nazywa się popularny Książulo, przedstawia jego osobę trzymającą siededm hotdogów z różnych stacji benzynowych w Polsce oraz z IKEA. Miniaturka Zugaj wygląda do złudzenia podobnie z jedną zmianą. Zamiast IKEA jest Moya, która nawiązuje do stacji benzynowej właśnie.

Grafik Książula zniesmaczony

Do całej sprawy odniósł się grafik Książula, który na na kanale nadawczym odtworzył nagranie głosowe. - Bratku, ja te parówy zmniejszałem, zwiększałem, obracałem, żeby każda była inna, żeby tutaj dopieszczone to było, a oni zaj*bali po chamsku. Nie, nie, tak się bawić nie będziemy - powiedział w ostrych słowach grafik influencera.

Jakby zaj*bali jakąś inną, to jeszcze bym nie był zły, ale pamiętam, że przy tej to się starałem. Zawsze się staram, ale przy tej to no mówię, każdy parówczak był osobno robiony, parówy były przyciemniane, jaśniejsze, ciemniejsze, żeby wszystko było elegancko. I nawet żem znikąd nie zaj*bał tego pomysłu, to wszystko się w mojej głowie zrodziło – dodał grafik.

Żugaj odniosła się do zarzutów Książula

Julia Żugaj postanowiła odpowiedzieć na wpis użytkownika "Venek" na portalu "X", który nagłośnił sprawę miniaturki. - Czajnik mówił, że taka przejdzie – sorka :(( - napisała Julia Żugaj.

Książulo zrobił wielki test kebabów w Częstochowie. Jak ocenił kebaby? Zobacz ranking

Dodatkowo Żugaj przeprosiła Książula w wiadomości prywatnej na Instagramie. Dodała również, że miniaturka do filmu została już zmieniona. - Hej! Miniaturka już zmieniona - razem z ekipą produkcyjną przepraszamy najmocniej – napisała influencerka.

FB SE: Julka Żugaj nie wyklucza udziału w "Tańcu z gwiazdami". "Żugajki" będą kibicować
Sonda
Jesteś fanem/ką Książula?