gorzów parkomaty absurd 1

i

Autor: słuchacz Parkomat przy Teatralnej zostanie przesunięty.

Parkomatowe absurdy w Gorzowie. Sceny jak u Barei! [FOTO]

2021-09-10 16:45

W ostatnich dniach mieszkańcy wrzucali na facebooka zdjęcia parkomatów, które stanęły... na miejscach parkingowych. Reakcja mediów oraz także urzędników była błyskawiczna. Wieść poszła w świat.

Chodzi o ul. Warszawską i Teatralną w Gorzowie. Urządzenia zamontowali pracownicy gorzowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy mieli... takie wytyczne! Jak to się stało? Jak komentuje sam Włodzimierz Rój, dyrektor ośrodka-  cała sytuacja jest rodem z filmów Barei i według niego nic się takiego nie stało.

- Nadinterpretacja, nadwrażliwość urzędnika. Na mapkach jest zaznaczone, że te wąskie paski zieleni są wyłączone z parkingów. Dlatego kierowniczka strefy zdecydowała, że parkomaty staną akurat w takich miejscach. Wyszło śmiesznie, pracownicy strefy będą bardziej ostrożni. Mamy darmową, dużą reklamę OSiR-u - mówi dyrektor Rój.

gorzów parkomaty absurd 2

i

Autor: Fragles Przed montażem, miejsce odgrodzono, a komunikat szczególnie bawi w kontekście całej sytuacji.

Czarny humor czy też raczej czarny pijar. Parkomaty znikną z miejsc parkingowych i zostaną zamontowane obok, na trawnikach. Tym samym mieszkańcy odzyskają miejsca na placach parkingowych.

Parkomaty przy Warszawskiej, Teatralnej i Nadbrzeżnej za LOK-iem mają zacząć działać na przełomie września i października. W tych miejscach obowiązywać będą opłaty takie jak w aktualnej gorzowskiej strefie parkowania.

Absurd drogowy na Pradze Północ

10 ciekawostek o budownictwie

Pytanie 1 z 10
Gdzie wybudowano pierwszą w historii linię metra?