miasto

Parking pod szpitalem aż prosi się o remont! Gorzowianin ma dość "Obawiam się"

2024-06-21 14:38

Wszyscy ci, którzy wybierają się do gorzowskiego szpitala samochodem i chcą pod nim zaparkować swój samochód, to muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie dość, że wolnych miejsc jest jak na lekarstwo, to jeden z parkingów jest w opłakanym stanie.

Jeden z naszych czytelników zaalarmował naszą redakcję, bo ma już dość parkowania swojego samochodu pod szpitalem. Dlaczego? Wszystko przez zajętość parkingu, a w dodatku na jeden z nich aż strach wjechać.

Średnio kilka razy w tygodniu muszę jechać do szpitala na badania. Zaraz pewnie zostanę skrytykowany, że przecież mogę wybrać komunikację miejską i skończy się marudzenie. Stety bądź niestety muszę dojeżdżać samochodem, co wiąże się dla mnie ze sporymi utrudnieniami. A jeszcze jak spadnie deszcz, to jeden z parkingów powinien być zamknięty. Boje się tam wjeżdżać. Niesamowite dziury i dodatkowo tak wielka kałuża na wjeździe, że obawiam się, że moje auto po prostu stanie i będzie do naprawy. Szkoda, że nikt nic z tym nie robi – napisał do nas pan Marek.

Tak obecnie wygląda jeden z parkingów przy szpitalu na Dekerta

Jest dobra wiadomość!

Postanowiliśmy wybrać się na miejsce i faktycznie wspomniany parking woła o pomstę do nieba. To miejsce będzie zmorą dla kierowców jeszcze przez kilka miesięcy. Szpital w tym roku otrzymał dofinansowanie na modernizację parkingu, który będzie kompleksowo przebudowany. Mają zostać wybudowane nowe miejsca parkingowe, łącznie ponad 700 miejsc.

Kortowiada 2024. Driftowali na parkingu pod „Humanem”. Akcja miała szczytny cel
Sonda
Uważasz, że w Gorzowie powinno być więcej parkingów?