gorzów owczarek na ulicy 1

i

Autor: facebook.com/NataliaKawczyńska Owczarka w końcu udało się złapać.

Zdarzenie

Owczarek biegł środkiem ulicy w Gorzowie. Właściciel poszukiwany

2023-09-13 14:34

Do zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie [13.09] w okolicach białego kościółka przy Walczaka. Sytuacja wyglądała groźnie, ostatecznie okazało się, że zdezorientowanemu owczarkowi niemieckiemu nic nie dolega. Czeka on na właściciela w gorzowskich Azorkach.

Wystraszonego i zestresowanego owczarka zauważyła jadąca autem wolontariuszka gorzowskich Azorków. Biegł on środkiem ulicy. Pomogła jej młodzież, która próbowała złapać psa.  Natalia Kawczyńska zablokowała ruch na rondzie turbinowym i ruszyła w stronę czworonoga. Po chwili udało się jej go złapać. Niestety inni kierowcy wykazali się znieczulicą.

- Widzieli, że zablokowałam ruch, że chce złapać psa, który wbiega na przeciwległe pasy. Nikt się nie zatrzymał, ludzie go omijali, nikt nie pomógł, tylko w młodzieży nadzieja.  To jest przykre. Młodzi ludzie przekazali, że pies został potrącony, sierść miał we krwii. Młoda sunia trafiła do weterynarza - opowiada wolontariuszka. 

gorzów owczarek na ulicy2

i

Autor: facebook.com/NataliaKawczyńska Sunia po wizycie u weterynarza trafiła do schroniska.

Na szczęście okazało się jednak, że to nie była krew a farba. Pies w dobrym stanie przebywa w schronisku przy Fabrycznej, gdzie czeka na właściciela. Natalia umieściła post na swoim facebooku.

Gdy jesteśmy świadkami takiej sytuacji - należy zadzwonić pod numer alarmowy telefonu 112. Nie zostawiajmy zwierzęcia samemu sobie.

Nowi mieszkańcy Orientarium Zoo Łódź

"Pitbull" - Quiz o kultowym serialu Patryka Vegi

Pytanie 1 z 10
Kiedy poznajemy podkomisarza Sławomira Desperskiego, ten zmaga się ze specyficznym problemem:
Pitbull