gorzów zawackiej1

i

Autor: materiały UM Gorzów Utrudnienia już obowiązują.

Ostrożnie na ul. Zawackiej i Łukasińskiego. W Gorzowie utrudnienia!

2020-11-02 16:44

Zmotoryzowani muszą być czujni na wylotówce na Gdańsk. Wykonawca remontu przystępuje do kolejnego etapu prac. Będzie działał nad ulicą oraz przy skrzyżowaniu. Pomarańczowych nie da się nie zauważyć. O zmianach informują także znaki drogowe.

Prace toczyć się będą nad drogą, bo właśnie tamtędy biegnie ciepłociąg. Zostanie on przeniesiony pod ziemię, a na powierzchni pojawi się nowa jezdnia. Jeden pas ruchu na długości około 50 metrów będzie niedostępny. Na ul. Zawackiej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz sygnalizacja świetlna. W godzinach szczytu nie objedzie się bez zatorów. Kierowcy powinni skorzystać z objazdu. Dla jadących ul.Walczaka od Różanek prowadzi on przez rondo Gdańskie, park Kopernika, Pomorską i rondo Solidarności.

Drogowcy działać będą także przy skrzyżowaniu Zawackiej i Łukasińskiego. Tam do rozbiórki pójdą krawężniki i wyspy, a jezdnia zostanie poszerzona. Na czas prac przejazd będzie zwężony. Utrudnienia mają obowiązywać do 30 listopada.

Przypomnijmy- trwa remont DK nr 22 czyli wylotówki na Gdańsk. Na 3-kilometrowym odcinku jezdnia będzie dwupasmowa. Do tego pobocza, chodniki i oświetlenie. Koszt zadania to prawie 74 miliony złotych.

Naukowcy z Politechniki Ślaskiej skonstruowali ozonator

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...