Sport

Ostatnie godziny do mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Gorzów gotowy do zawodów!

2023-07-27 12:16

Już 27 lipca początek mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w Gorzowie Wielkopolskim. W ostatnich dniach w mieście trwały ostatnie przygotowania. Nie tylko na samym stadionie, ale także w centrum miasta i okolicach. Wygląda to wybornie!

Gorzów gotowy na mistrzostwa polski w lekkiej atletyce. Zobacz zdjęcia z ostatnich przygotowań

W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia z ostatnich przygotowań. Praca wre do ostatnich godzin przed mistrzostwami. Trzeba powiedzieć jedno, Gorzów jest gotowy na najważniejsze wydarzenie w historii miasta!

Tak dużego sportowego wydarzenia w historii Gorzowa jeszcze nie było. Mistrzostwa rozpoczynają się w czwartek (27.07) i potrwają do soboty (29.07). W tym czasie na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Krasińskiego pojawią się znani sportowcy nie tylko z całego kraju, ale i ze świata! O zwycięstwo, a tym samym awans do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Budapeszcie, rywalizować będą m.in. Justyna Święty, Anna Kiełbasińska, Paweł Fajdek czy Piotr Lisek.

Nic dziwnego, że zawody cieszą się ogromną popularnością i już kilka dni przed ich rozpoczęciem wyprzedane zostały wszystkie bilety i karnety. Dla tych, którzy nie zdążyli ich kupić mamy jednak dobre wiadomości: całe wydarzenie transmitowane będzie w telewizji, a w Gorzowie działać też będzie specjalna strefa kibica z ogromnym telebimem. Zdjęcia także znajdują się poniżej.

Anna Kiełbasińska relaksuje się przed mistrzostwami w Stambule. Turecka kawa i baklawa pomogą w zdobyciu medalu?
Sonda
Czy wybierasz się na mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce w Gorzowie?