SPORT

Strefa kibica w Gorzowie gotowa. Gdzie oglądnąć Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce?

2023-07-27 11:12

Rozpoczynają się 99. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Zawodnicy światowej sławy na gorzowskim stadionie rywalizować będą o awans do mistrzostw w Budapeszcie. Wszyscy, którzy nie będą mogli oglądać sportowych zmagań na stadionie mogą się udać do specjalnie wyznaczonej strefy kibica. Oprócz wielkiego telebimu czekają tam niespodzianki!

99. PZLA Mistrzostwa Polski Gorzów Wielkopolski 2023

Tak dużego sportowego wydarzenia w historii Gorzowa jeszcze nie było. Mistrzostwa rozpoczynają się w czwartek (27.07) i potrwają do soboty (29.07). W tym czasie na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Krasińskiego pojawią się znani sportowcy nie tylko z całego kraju, ale i ze świata! O zwycięstwo, a tym samym awans do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Budapeszcie, rywalizować będą m.in. Justyna Święty, Anna Kiełbasińska, Paweł Fajdek czy Piotr Lisek.

Nic dziwnego, że zawody cieszą się ogromną popularnością i już kilka dni przed ich rozpoczęciem wyprzedane zostały wszystkie bilety i karnety. Dla tych, którzy nie zdążyli ich kupić mamy jednak dobre wiadomości: całe wydarzenie transmitowane będzie w telewizji, a w Gorzowie działać też będzie specjalna strefa kibica z ogromnym telebimem.

Strefa Kibica na Placu Grunwaldzkim w Gorzowie

Strefa jest już gotowa i zacznie działać punktualnie o godzinie 15:00. Na Placu Grunwaldzkim ustawiony już został wielki telebim, miejsca do siedzenia oraz punkty gastronomiczne. Przygotowano również mini-miasteczko dla najmłodszych, w którym organizowane będą różnego rodzaju konkursy i zabawy.

To nie koniec, bo w strefie mają się również pojawić... sami zawodnicy! Każdy chętny będzie więc mógł zdobyć autograf od światowych sław, a nawet pstryknąć sobie z nimi fotkę.

Transmisja Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce - Gorzów 2023. Gdzie oglądać?

Zmagania lekkoatletów można też oglądnąć w zaciszu własnego domu. Wydarzenie transmitowane będzie przez telewizję i można je będzie zobaczyć na kanale TVP Sport.

Sonda
Czy będziesz oglądać Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce?
Lekkoatletyka dla każdego - finał Nestle Cup 2023 w Lesznie