Parking

i

Autor: SG

OSiR ustawi kolejne parkomaty w centrum Gorzowa. Gdzie i kiedy?

2022-12-08 17:12

Strefa płatnego parkowania „zamknie” popularny „Kwadrat”. Trwają przygotowania do postawienia parkometrów przy ulicach Dąbrowskiego, Krzywoustego i Armii Polskiej.

Strefa płatnego parkowania powiększy się o kolejne gorzowskie ulice. Do marca 2023 roku parkomaty staną przy ul. Dąbrowskiego, Krzywoustego i Armii Polskiej w rejonie popularnego „Kwadratu”. Przetarg na zakup parkomatów już jest ogłoszony przez gorzowski OSiR. Zakupionych będzie 10 nowoczesnych urządzeń. Zlecony jest już także projekt organizacji ruchu w tym miejscu.

Do tego musi być zrobione oznakowanie pionowe i poziome. Wiadomo, że malowanie ulic zimą, czy przy takiej pogodzie, to strata pieniędzy i czasu. Myślę, że do końca marca wszystko powinno już działać - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na tym nie koniec. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta płatna strefa parkowania sięgać ma do ul. Roosevelta. Jakie ulice zostaną do niej włączone i kiedy, na tę chwilę jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od możliwości finansowych OSiR-u.

Czy znasz dobrze kwiaty cięte? Sprawdź, czy rozpoznasz je na zdjęciach

Pytanie 1 z 15
Te kwiaty to:
Róże w wazonie