Opaski dla seniorów rozdane w kilkanaście minut

2023-01-12 15:24

Zainteresowanie jest ogromne. Seniorzy z Gorzowa chcą być widoczni i bezpieczni. To już kolejny dzień akcji "Widoczny senior", który organizuje między innymi Gorzowska Rada Seniorów.

Zadbajmy o swoich bliskich. Jeżeli wiemy, że nasi dziadkowie, lub rodzice chodzą często po zmroku i są ubrani na ciemno, możemy ustrzec ich przed wypadkiem. Każdy element odblaskowy na ubraniu zwiększa szanse na szybsze zauważenie przez kierującego.

O seniorów z Gorzów dba też Gorzowska Rada Seniorów, która od kilku dni, na największych gorzowskich osiedlach rozdaje elementy odblaskowe. Zainteresowani przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów, którzy przygotowali 400 odblasków.

Wcześniej rozdawane one były na osiedlu Piaski, na Słonecznej a w czwartek także na osiedlu Staszica. Tam opaski wszystkie opaski zostały rozdane w zaledwie 10 minut. W piątek ostatni dzień akcji - odblaski będzie można otrzymać na Starym Rynku, w samym centrum Gorzowa.

Wraz z opaskami rozdawane były "koperty życia" oraz karty ICE. Elementy odblaskowe rozdawane są mieszkańcom miasta, którzy ukończyli 60 rok życia.

Czy dobrze znasz zimozielone rośliny ogrodowe? Zdobędziesz 10/10?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: ten popularny zimozielony krzew liściasty doskonale znosi cięcie i formowanie
Bukszpan