Żużel

Te nazwiska dołączą do Stali Gorzów 2024?! Jedno jest już pewne

2023-10-01 12:56

Aktualnie mamy koniec sierpnia i co prawda sezon 2023 dla Stali dobiegł końca, a rozgrywki wkraczają w decydującą fazę, to żużlowi działacze już kompletują składy na kolejny rok. Nie inaczej jest w Gorzowie, gdzie prezes Waldemar Sadowski i spółka robią wszystko, aby wzmocnić skład na sezon 2024. Jakie nazwiska są na liście życzeń? O tym w poniższym materiale.

Tak będzie wyglądał skład Stali Gorzów w sezonie 2024? Ciekawe nazwiska

W ostatnim czasie jako pierwsi informowaliśmy o przedłużeniu umów z Martinem Vaculikiem i Szymonem Woźniakiem, którzy mieli już podpisać prekontrakty. W poniedziałek (26 sierpnia) zakomunikowaliśmy o porozumieniu gorzowian z Andersem Thomsenem. Tak się finalnie stało.

Co do Oskara Fajfera, to tu sprawa była jasna i klarowna od samego początku. Zawodnik przed sezonem 2023 podpisał dwuletnią umowę, więc na kolejny sezon na pewno znajdzie się w drużynie prowadzoną przez Stanisława Chomskiego.

Oni mogą dołączyć do Stali Gorzów w sezonie 2024!

W Gorzowie nie upadł do końca temat Wiktora Przyjemskiego. Otoczenie zawodnika wciąż zastanawia się, co będzie lepsze. Opcja gorzowska wciąż jest brana pod uwagę mimo zdecydowanie gorszej finansowo propozycji choćby od działaczy z Lublina.

Jakub Miśkowiak blisko Stali Gorzów?! Nowe informacje

Drugie nazwisko też jest bardzo ciekawe. To zawodnik na pozycję do lat 24. W Gorzowie widzą co się dzieje i na przyszły rok chcą wymienić najsłabsze ogniwo, a jednym z nich jest na pewno Wiktor Jasiński. Gorzowianie od kilku miesięcy negocjują z Jakubem Miśkowiakiem i tu sprawa jest niemal przesądzona, że obecnie zawodnik Tauron Włókniarza Częstochowa przeniesie się na północ Lubuskiego. Na oficjalne potwierdzenia jeszcze przyjdzie czas, bo okno transferowe w polskich ligach otwiera się 1 listopada.

Wiemy jedno, prezes Waldemar Sadowski trzyma rękę na pulsie i jest "mocnym graczem" na giełdzie transferowej. Jeśli pojawią się nowe informacje co do gorzowskiego składu w przyszłym sezonie, to będziemy o tym informować na bieżąco.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy marzy ci się taki skład Stali Gorzów w sezonie 2024?
Listen on Spreaker.