Gorzów korki

i

Autor: Tozial Centrum zakorkowane.

Olbrzymie korki w centrum Gorzowa! Wiemy co się stało!

2021-01-25 17:18

- Jesteśmy w autobusie, który przez ostatnie 20 minut przejechał kilkaset metrów. Co się dzieje - pytają mieszkańcy Gorzowa, którzy między 16.00 i 17.00 utknęli w centrum miasta. Olbrzymie korki utrudniały ruch w kierunku ulicy Kosynierów Gdyńskich czy Estkowskiego. Jak nas poinformował policja utrudnienia nie mają nic wspólnego z wypadkiem, kolizją czy innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami. Co się dzieje w centrum?

- Wsiadłam do autobusu na przystanku przy Białym Kościółku, minęło 20 minut i dojechaliśmy jedynie do Łaźni Miejskiej. Co się dzieje? - relacjonuje i pyta nas młoda mieszkanka Gorzowa. W korkach stoją także samochody. Kłopoty dotyczą tych pojazdów, które od centrum jadą w kierunku Wybickiego, Kosynierów Gdyńskich, Estkowskiego. 

Gorzów korki

i

Autor: Tozial Podobne problemy mogą się powtarzać.

Policjanci poinformowali nas, że nie dostali zgłoszenia o żadnym wypadku czy innym zdarzeniu w tej części miasta. Wszystko wskazuje na to, że korki są związane z kolejnym etapem prac na Mieszka I i Mickiewicza. Od soboty wprowadzono tam zmiany w organizacji ruchu - o czym informowaliśmy - i to sprawiło, że w godzinach szczytu może być spory problem z przejazdem przez miasto.

Około godziny 17.00 przejazd przez centrum stał się nieco łatwiejszy, ale wszystko wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach mieszkańcy mogą spodziewać się podobnych utrudnień. 

ESKA XD #014