Mieszkańcy alarmują. W Gorzowie jest brudno

i

Autor: pixabay.com / portal Wielki Gorzów

MIASTO

Odrażający widok w samym sercu Gorzowa, który odstrasza mieszkańców! " Jak wyjść z rodziną na spacer?"

2023-05-15 13:19

W ostatnich dniach gorzowianie zaalarmowali lokalne media, że w mieście jest naprawdę nieciekawie. Chodzi o zaśmiecone i brudne ulice, które wręcz odstraszają. Sytuację nagłośnił portal społecznościowy "Wielki Gorzów", do którego napisał jeden z czytelników.

- Smród, że nie idzie przejść, a co dopiero jak zawieje wiatr. Jak wyjść z rodziną na spacer? - pyta redakcję pan Marek. Taki stan to niestety normalność, bo w Gorzowie, zwłaszcza po weekendzie, służby muszą się uwijać w pocie czoła, by doprowadzić miasto do porządku. Gorzowianie nie dbają o czystość i rzucają śmieci gdzie popadnie.

Smród i syf w centrum Gorzowa. To zdjęcie będzie hitem w sieci?

Jeden z reporterów portalu społecznościowego "Wielki Gorzów" udał się w miejsce, które odstraszało mieszkańców od kilku dni. Widok go odstraszył.

Odrażający widok w centrum Gorzowa

i

Autor: Wielki Gorzów

Centrum Gorzowa to niejedyny problem?

O tym, co dzieje się poza centrum miasta zaalarmowała pani Katarzyna. - Gorzowskie Murawy i strefa z "hamakiem" (siatką) na której można poleżeć i cieszyć się przyrodą. W sobotę wyszliśmy stamtąd z pełną torbą śmieci. To zdjęcie to tylko namiastka... Słoneczna za stokrotką... Wypróżnianie się szanownych degustatorów alkoholi od 8 rano, brud smród, nikt nie reaguje. Wszyscy udają że nie widzą. Niby ludzie a bydło zostawia większy porządek - napisała.

Tu warto zaznaczyć, że szybko sprawy w swoje ręce dość szybko wzięła firma Inneko, która jest odpowiedzialna za porządek w mieście. Inneko szybko wyjechało na ulicę i uprzątnęło to, o czym alarmowali mieszkańcy.

Po kultowym bazarku zostały tylko śmieci. Smutny widok na Gocławiu
Sonda
Czy dbasz o środowisko?