gorzów: hospicjum

i

Autor: FB Hospicjum Św. Kamila

Hospicjum św. Kamila

Nowy sprzęt, świeże pomieszczenia, piękny ogród - idzie nowe w gorzowskim Hospicjum

2023-03-29 10:32

Nowy sprzęt, świeże pomieszczenia, piękny ogród. Trzy nowoczesne urządzenia ratujące życie, całkowity remont działu fizjoterapii, wraz z zakupem nowego magnetronika i wymiana mebli, czy nowe puszki do zbiórek pomalowane przez uczniów Liceum Plastycznego.

To już udało się zrealizować w gorzowskim hospicjum św. Kamila w tym roku, a kolejne cele są nie mniej ambitne. Jeszcze w tym roku ma powstanie nowy, piękny ogród z tyłu budynku, stworzony przez uczniów "Ogrodnika".

Celem jest też zamontowanie windy, dzięki której chorzy będą mogli do ogródka zjeżdżać. Nowe władze gorzowskiego hospicjum mają też na tapecie kolejne remonty, ale tutaj już przyda się dobra wola ludzi. Mówi Karolina Kapałczyńska z zarządu stowarzyszenia:

Rozpoczęłyśmy próbę wymiany podłóg i szukamy firmy, która by nas w tym wspomogła, więc gdyby ktoś ze słuchaczy zajmował się położeniem wykładzin obiektowych, to jak najbardziej zapraszamy.

Wsparcie przyda się też przy realizacji termomodernizacji, czy przy wymianie drzwi i ścian. Chętni mogą się zgłosić bezpośrednio do placówki przy ulicy Stilonowej.

Quiz. Ania z Zielonego Wzgórza czeka na przyjaciółkę od serca. Sprawdź, jak dobrze znasz rudowłosą bohaterkę książki z dzieciństwa

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jak nazywała się Ania z Zielonego Wzgórza?