kebab - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com

KEBAB

Nowy kebab wkrótce otworzy się w Gorzowie. Totalna nowość!

2023-09-25 14:38

Czy ulica Chrobrego w Gorzowie znów zacznie tętnić życiem? Być może tak będzie po otwarciu nowego lokalu gastronomicznego serwującego kebaba i to nie byle jakiego! Co dokładnie tam znajdą gorzowianie? O tym poniżej.

O ulicy Chrobrego w Gorzowie mówi się od dawna raczej bardziej źle niż dobrze. Ta część miasta nie jest praktycznie uczęszczana przez gorzowian. To się może niebawem zmienić.

Wszystko za sprawą remontowanego lokalu gastronomicznego po byłej burgerowni. Wkrótce powstanie tam kebab. Właścicielem jest osoba, która ma już swojego kebaba w centrum Gorzowa, a teraz chce otworzyć drugie miejsce. Tym ruchem chce rozruszać troche smutną i zapomnianą przez mieszkańców ulicę Chrobrego.

Co znajdziemy w tym kebabie? Właściciel zapewnia, że będzie to lokal z kraftowym mięsem. W tym miejscu zjemy własnoręcznie robionego kurczaka oraz ręcznie układane i marynowane wołowe płaty.

Właściciel na razie nie chce zdradzać nazwy lokalu, ale z pewnością będzie to zupełnie coś innego, zwłaszcza jeśli chodzi o mięso. Własnoręcznie robione i przyprawiane jest teraz w modzie – a co najważniejsze – jest bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. To może ten lokal wyróżniać na tle innych.

A wy macie swojego ulubionego kebaba w Gorzowie? Sprawdźcie nasz poniższy ranking!

Na razie nie wiadomo, kiedy otwarcie lokalu. Póki co, trwa remont wewnątrz. O ewentualnym otwarciu będziemy was informować!

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaby?