Pizzeria OK

i

Autor: www.google.maps.pl

Znana gorzowska pizzeria przestanie istnieć! Wiemy już kiedy. O jaki lokal chodzi?

2023-08-29 15:21

Z tej informacji gorzowianie na pewno nie będą zadowoleni. Po 23 latach działalności zamyka się kultowa w mieście i znana wszystkim Pizzeria O.K. Lokal przestanie działać już we wrześniu.

Informacja o zamknięciu pizzerii O.K. pojawiła się na profilu społecznościowym restauracji. Dobra wiadomość jest taka, że chodzi wyłącznie o jeden lokal, ten znajdujący się przy ulicy Warszawskiej. Punkty mieszczące się w Panoramie oraz przy ul. Komisji Edukacji Narodowej wciąż będą działać.

Zamyka się pizzeria O.K. przy Warszawskiej w Gorzowie. Dlaczego?

To miejsce znają chyba wszyscy gorzowianie. Restauracja znajdująca się przy ulicy Warszawskiej, w pobliżu ronda i tuż obok stacji paliw, to niezwykle klimatyczne miejsce, które niezmiennie przyciągało wielu klientów.

Niestety, już wkrótce ma się to zmienić, bo z dniem 10. września 2023 pizzeria przestanie istnieć.

Dlaczego pizzeria się zamyka? Jak przyznają właściciele: z przyczyn od nich niezależnych. A chodzi o to, że najemca wypowiedział umowę najmu lokalu. Wszystko dlatego, że w miejsce pizzerii ma powstać... Burger King.

Mieszkańcy rozczarowani. "Tam było super!" piszą w komentarzach

Pod postem pizzerii umieszczonym w social mediach od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość osób żałuje, że lokal zniknie z map Gorzowa.

Najlepsza Pizzeria w mieście. Super Panie obsługujące, zawsze pełen profesjonalizm. Dziękuje za każdą gościnę i super obsługę. Niezapomniany klimat. Żałuje, że drzwi są zamykane, a nie przenoszone (tak jak w Szczecinie), nie mniej i tak życzę samych, dalszych sukcesów!" pisze jeden z użytkowników.

Niewątpliwie, pizzeria O.K. przy Warszawskiej miała swój klimat! Wciąż jednak pozostają jeszcze lokale znajdujące się w Panoramie oraz przy ul. KEN-a, gdzie cały czas serwowane będą różnego rodzaju pizze, sałatki, makarony i dania główne.

Lokale działają w godzinach od 12:00 do 22:00. Istnieje też możliwość zamówienia jedzenia na dowóz.

Nie tylko pizzą człowiek żyje! Zobacz w jakich lubuskich restauracjach odbyły się "Kuchenne Rewolucje" i gdzie można smacznie zjeść

Sonda
Lubisz pizzę z "Okeja"?
Test schabowego w restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego | FUTBOLOGIA