gorzów spichrzowa

i

Autor: archiwum redakcji Prace się mają ku końcowi.

Gorzów: Nowa ul.Spichrzowa wkrótce dostępna?

2022-07-14 9:59

Kiedy nowa Spichrzowa będzie przejezdna? Już niedługo twierdzą gorzowscy urzędnicy. Nowa droga jest już gotowa. Do tego aby była w pełni przejezdna potrzeba niewiele.

To przede wszystkim pozwolenia na użytkowanie nowo powstałej jezdni, która zaczyna się na skrzyżowaniu Spichrzowej z Hejmanowskiej i prowadzi dalej do ulicy Teatralnej.

Prace przy budowie nowego odcinka ulicy Spichrzowej zostały wykonane, czekamy teraz na formalne zgłoszenie wykonawcy w tej sprawie. Żeby można ja było w pełni udostępnić mieszkańcom potrzebne są zgody odpowiednich instytucji nadzorujących i one są w tej chwili uzyskiwane. Mówi Wiesław Ciepiela z magistratu.

Jeśli wszystkie pozwolenia i formalności zostaną załatwione pozytywnie to zielone światło dla tego odcinka Spichrzowej kierowcy powinni zobaczyć jeszcze w lipcu.Przypomnijmy- przedłużenie od ul. Hejmanowskiej do Teatralnej miało być gotowe na koniec ubiegłego roku. Roboty się przedłużyły z powodu problemów z instalacją gazową. Budowa nowego odcinka to koszt 4,5 miliona złotych.

QUIZ od modzie i ubraniach. Czy podołasz wyzwaniu?

Pytanie 1 z 9
Kto zaprojektował najdroższą suknię świata, wartą 30 milionów dolarów?
AUTONOMICZNE CZOŁGI, DRONY-SAPERZY | ESKA XD - Mobmania #53