Wystawa dzieł młodych artystów w NoVa Park

i

Autor: materiały prasowe Nova Park Wystawa dzieł młodych artystów w NoVa Park

Nova Park prezentuje prace młodych artystów

2023-01-11 11:16

Do 24 stycznia w Galerii NoVa Park można oglądać wystawę dzieł nieznanych do tej pory twórców, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Galeria Młodych Artystów” pod patronatem Fundacji Nowy Rozdział.

Dzieła sztuki można podziwiać na poziomie 0 przy windzie panoramicznej. Wystawa ma na celu nie tylko promocję utalentowanych artystów, ale również przybliżenie sztuki klientom NoVa Park i pokazanie, że nie jest ona przeznaczona wyłącznie dla koneserów.

- Wystawa dzieł młodych artystów w NoVa Park to niepowtarzalna okazja, by stanąć oko w oko ze sztuką i otworzyć się na jej piękno, a wszystko to podczas codziennych zakupów. Przy okazji wydarzenia można również wybrać się do centrum z rodziną czy przyjaciółmi i spędzić przyjemnie czas, a nawet dokonać wspólnej interpretacji wystawionych prac – mówi Anna Szcześniak z Nova Park w Gorzowie.

Dzięki tego typu wydarzeniom można zauważyć, że piękno sztuki znajduje się tak naprawdę na wyciągnięcie ręki i jest ona obecna wszędzie w naszej codziennej rzeczywistości. Przy okazji podziwiania prac pasjonatów można na chwilę przenieść się do świata artystycznych metafor i oderwać od przytłaczającej, zimowej aury. Różnorodność tematyki prezentowanych dzieł sprawi, że każda osoba odwiedzająca wystawę znajdzie coś, co przykuje jej uwagę na dłużej i pozwoli zatrzymać się w codziennym biegu.

Quiz. Miłośnicy słodkości, sprawdźcie swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 12
Jaki przysmak tradycyjnie robi się z okazji tłustego czwartku?