Nocny szlak gastronimiczny planowany w Gorzowie

i

Autor: pixnio.com Nocny szlak gastronimiczny planowany w Gorzowie

Nocny szlak gastronomiczny i wiosenny jarmark - wsparcie dla gorzowskich przedsiębiorców

2021-02-10 14:16

Nocny szlak gastronomiczny i wiosenny jarmark - gorzowscy urzędnicy chcą wspomóc lokalnych przedsiębiorców. Na wiosnę zaplanowano m.in. dwie akcje promocyjne. Wracają także Inspirujące wieczory biznesowe, pierwszy w tym roku odbędzie się już w lutym.

Miasto chce zorganizować w okresie letnim jarmark "Otwieramy się na wiosnę", żeby pomóc lokalnym przedsiębiorcom. Do tego przy Nocnym Szlaku Kulturalnym ma pojawić się Nocny Szlak Gastronomiczny. Każdy przedsiębiorca, który zgłosi chęć udziału w wydarzeniu ma otrzymać wsparcie medialne od miasta. Przygotowywana jest również gra miejska, w której mieszkańcy miasta mają zbierać pieczątki lokali, które pojawią się na mapie gastronomicznego szlaku. Dla zbieraczy pieczątek przewidziano nagrody.

Urząd powraca także do organizowania Inspirujących Wieczorów Biznesowych - czyli spotkań lokalnych biznesmenów połączonych z warsztatami i prelekcjami. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć sytuacji gospodarczej po pandemii, a biznesmeni nauczą się stosowania metod relaksacyjnych.

-Organizujemy nasze spotkania, w tym roku pierwsze z cyklu Inspirujących Wieczorów Biznesowych. Odbędzie się ono pod tytułem "Nowy start.Co zostaje gdy wszystko inne legło w gruzach". Będą prelekcje i warsztaty bo zawsze chcemy integrować społeczność biznesową- mówi Jacek Gumowski, dyrektor Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu.

Na spotkanie, które odbędzie się 25 lutego należy się zapisać, ilość miejsc ograniczona. Szczegóły znajdziecie na stronie miasta. Jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli- Inspirujące Wieczory Biznesowe będą odbywać się w każdy ostatni czwartek danego miesiąca.​

Sonda
Wybierasz się w tym roku na wesele?
Protest branży eventowej i gastronomicznej w Tarnowie