gorzów wjechał w myjnie Sulęcin 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Pijany kierowca uszkodził myjnie oraz nieswoje auto.

Policja

Nocna szarża ulicami Sulęcina zakończona na... myjni. Spore straty!

2024-04-25 13:28

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się pijany 20-latek, który w sobotę [20.04] kierował bmw. Konsekwencje są srogie. Stracił prawo jazdy i usłyszał zarzuty, za które grozi do 8 lat więzienia.

W sobotę około godz. 3 na jednej z ulic Sulęcina kierujący BMW nie zapanował nad autem i z impetem wjechał w ogrodzenie posesji. Zatrzymał się na odkurzaczu przemysłowym myjni samochodowej. Nie był sam, wiózł dwie pasażerki, które cudem nie doznały obrażeń. Kierowca uciekł, ale policjanci szybko go ujęli. 20-latek był kompletnie pijany- miał ponad 2,5 promila alkoholu w organiźmie. Pojazd należał do matki jednej z pasażerek, nie miał ważnych badań technicznych i ubezpieczenia. Właścicielka nie wiedziała, że auto zniknęło. Straty liczone są w tysiącach.

gorzów wjechał w myjnie Sulęcin 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja 20-latek poniesie srogą karę.

Nocna szarża 20-latka mogła mieć tragiczny finał. Usłyszał on zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałego użycia samochodu. Grozi mu osiem lat za kratami.

Cztery lata temu odnaleziono zwłoki 16-letniej Kornelii K. Nastolatka została brutalnie zamordowana przez Partyka B. oraz Martynę S.

Jesteś tym, co jesz - sprawdź czy dobrze odżywiasz mózg

Pytanie 1 z 10
Probiotyki to: