Para uprawiała seks w centrum miasta. Wszystko się nagrało!

i

Autor: Google Street View / czytelnik

szok

Niesamowite sceny w centrum miasta. Miłosne uniesienia na oczach wszystkich. Co za wstyd!

2024-04-09 9:59

Do niecodziennych scen doszło na Bulwarze Nadwarciańskim w Gorzowie. Para postanowiła oddać się miłosnym uniesieniom na oczach przechodzących w tamtym miejscu mieszkańców. Kilku z nich zdołało nagrać całe zajście i przesłać do naszej redakcji. Filmik zobaczycie poniżej!

Do zdarzenia miało dojść w zeszły weekend i to w biały dzień. Właśnie wtedy mnóstwo gorzowian spacerowało po gorzowskim bulwarze, bo była piękna pogoda, ale ich wolny czas zakłóciła jedna z par, która postanowiła... no właśnie, zobaczcie na poniższe nagranie!

Para absolutnie nie przejęła się przechodzącymi dookoła ludźmi i uprawiała seks jak gdyby nigdy nic. Zdarzenie miało miejsce dokładniej na Bulwarze Zachodnim w okolicy pomniku Łódki Zacharka.

Uprawiali miłość, nie wiedząc, że są nagrywani. Miłosne harce w miejscach publicznych

Czy uprawianie miłości w miejscu publicznym jest karalne?

Seks w samochodzie, czy w miejscu publicznym, może być trudny do zaakceptowania zgodnie z przyjętymi normami społecznymi i dobrymi obyczajami, co może skutkować nałożeniem mandatu w przypadku obecności świadków. Jaka jest możliwa kara? Według Kodeksu wykroczeń, kara może wynosić od 20 zł do 1500 zł. Prawo przewiduje również inne sankcje. Zgodnie z przepisami, takie niestosowne zachowanie może być karane aresztem, ograniczeniem wolności lub karą nagany.

Para uprawiała seks w centrum Gorzowa. Wstyd to mało powiedziane!
Sonda
Czy uprawiałeś kiedyś seks w miejscu publicznym?
Listen on Spreaker.