Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska

i

Autor: Łukasz Kozłowski

Na antenie

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Kolejny odcinek już niebawem. O czym tym razem? [AUDYCJA]

Już w najbliższy wtorek, 30 stycznia odbędzie się emisja kolejnego odcinka audycji Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Tym razem gościem Łukasza Kozłowskiego będzie Leszek Lisiecki, Dyrektor Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. O czym będzie audycja?

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Gdzie nas słuchać?

Na antenie Radia Eska w Zielonej Górze, w Gorzowie oraz Żarach od 5 grudnia, cyklicznie odbywa się emisja nowego cyklu audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska to audycja przygotowana przez Łukasza Kozłowskiego. W każdym odcinku rozmowy będą dotyczyć województwa lubuskiego, a zaproszeni do studia goście będą mogli podzielić się ciekawostkami na temat naszego regionu. 

Możecie nas słuchać na antenie Radia Eska:

  • Zielona Góra na 105,7 FM
  • Gorzów na 93,8 FM
  • Żary na 106,6 FM
Absurd drogowy na nowo powstałym rondzie w Gorzowie. Kierowca dwukrotnie wjechał pod prąd!

MRU to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej odwiedzanych lubuskich atrakcji turystycznych. Poznamy ciekawe szczegóły o historii popularnych bunkrów, ofercie dla turysty i... nietoperzach. Zejdziemy siedem pięter pod ziemie i usłyszymy o kulisach pracy przewodnika. Posłuchamy o planach na najbliższą przyszłość, podziemnej kolejce wąskotorowej i prestiżowej nagrodzie od Goolge.

Już w najbliższy wtorek, 30 stycznia o godz. 21:45 słyszymy się na antenie Radia ESKA Zielona Góra oraz Radia ESKA Gorzów. Natomiast na antenie Radia ESKA Żary 30 stycznia, we wtorek o godz. 22:00.

Zobacz też: Jak wygląda Międzyrzecki Rejon Umocniony

Te postacie kabaretowe i kabarety pochodzą z lubuskiego. Sprawdź, czy ich wszystkich znasz. QUIZ

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Który z poniższych kabaretów pochodzi z Zielonej Góry?