Kierowca jadący pod prąd ulicą w Gorzowie

i

Autor: Materiały prasowe KMP Gorzów

POLICJA

Nieodpowiedzialne zachowanie kierowców w Gorzowie. Jeżdżą pod prąd, by zaoszczędzić kilka sekund!

2023-09-02 9:32

Po otrzymaniu doniesień o kierowcach poruszających się wbrew kierunkowi ruchu, operatorzy miejskiego monitoringu skupili się na tej sytuacji. Przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, niektórzy kierowcy lekceważą przepisy drogowe. Wkrótce będą musieli wyjaśnić swoje zachowanie, ponieważ ich jazda została zarejestrowana przez kamery.

Miejski monitoring jest regularnie wykorzystywany przez policjantów do nadzorowania ruchu drogowego i poprawy bezpieczeństwa. Obserwacje zachowania kierowców w Gorzowie Wielkopolskim potwierdzają informacje przekazane przez mieszkańców miasta funkcjonariuszom.

Po otrzymaniu informacji o kierowcach, którzy naruszają przepisy ruchu przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, policjanci postanowili dokładnie przyjrzeć się temu problemowi. Doniesienia sugerowały, że kierowcy korzystający z pobliskiego parkingu nie przestrzegają przepisów i poruszają się pod prąd. Krótka obserwacja tego obszaru przez operatorów miejskiego monitoringu szybko potwierdziła, że taki rodzaj wykroczeń ma miejsce i nie jest to pojedynczy incydent.

Wkrótce kierowcy będą musieli stawić się na rozmowie z policjantami w związku z ich zachowaniem na drodze. Nagrania wideo wraz z numerami rejestracyjnymi zostały już przekazane odpowiednim funkcjonariuszom zajmującym się wykroczeniami.

Gnał pod prąd a za nim policjanci. Wideo z pościgu mrozi krew w żyłach