Mężczyzna onanizował się w centrum Gorzowa

i

Autor: Google Street View / gorzowskie forum

SZOK

Nieobyczajne zachowanie przy dzieciach! Jest apel rodziców. Co na to policja?

2024-06-19 14:24

W poniedziałkowe popołudnie, 17 czerwca, doszło do nieprzyjemnego incydentu na gorzowskim kwadracie. Mieszkanka zauważyła mężczyznę, który na widok dzieci zachowywał się wbrew przyjętym zasadom i postanowiła zwrócić mu uwagę. Jest apel rodziców w tej sprawie.

Do sytuacji doszło w samym centrum Gorzowa. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać mężczyznę siedzącego na ławce, który zachowuje się bardzo dziwnie na widok dzieci. Ze względów prawnych, zdjęcie jest zablurowane, choć ta fotografia krąży po gorzowskich forach. Co ciekawe, to nie jest pierwszy tego typu przypadek w Gorzowie.

Dzisiaj ok. godziny 18, Gorzów Wlkp., w centrum miasta, w biały dzień starszy pan (o ile można z szacunkiem odnosić się do tego starego oblecha) patrząc na bawiące się dzieci ona******* się. Widząc z balkonu, że nikt nie reaguje (świadek całego zdarzenia) zeszła do tego pana. Nie chce mi się wierzyć, że na tyle spacerujących osób kwadratem nikt tego nie zauważył – napisała pani Maja na jednym z gorzowskich forum.

Pod jej postem odezwało się wielu rodziców. Pani Pamela podkreśliła, że ów mężczyzna zaczepiał dzieci na czerwonym placu, gdy te były tam ze szkołą. Sytuacja miała miejsce tydzień temu.

Nieobyczajowe zachowanie mężczyzny w Sosnowcu. Zaatakował 20-latkę w autobusie

Jest komentarz policji

Skontaktowaliśmy się z gorzowską policją w tej sprawie. Jak się okazuje, sprawa nie została zgłoszona funkcjonariuszom. Co ciekawe, o wcześniejszych "wybrykach" tego typu mężczyzn, policja była informowana. W tym przypadku tak nie było. Policjanci apelują do mieszkańców, by takie sprawy natychmiastowo zgłaszać.

Zboczeniec grasuje na Stabłowicach
Sonda
Czy widziałeś/aś kiedykolwiek mężczyznę, który zachowuje się w taki sposób?