Praca

i

Autor: Pixabay/ janeb13

praca

Niemiecka firma szuka Polaków do pracy. Oferuje ogromne zarobki!

2024-05-24 10:36

Mercedes-Benz Group AG szuka w naszym kraju pracowników do swoich fabryk w Niemczech. Firma oferuje bardzo wysokie wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Kto się skusi? Poniżej szczegóły.

Bardzo wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec w poszukiwaniu pracy. Nie od dziś wiadomo, że u naszych zachodnich sąsiadów pod tym względem żyje się lepiej. Tym razem dla Polaków jest szansa na kolejną, bardzo dobrze płatną pracę, bo niemiecki gigant rozpoczął rekrutację.

Jak informuje "Fakt", Mercedes-Benz Group AG szuka mechaników pojazdów dostawczych do pracy w okolicach Frankfurtu nad Menem. Firma oferuje kilkutysięczne wynagrodzenie netto w wysokości dokładnie 3,3-3,4 tys. za miesiąc. Dodatkowo można otrzymać roczną premię w wysokości 1000 euro oraz zapewnienie zakwaterowania w pobliżu fabryki.

Praca w Amazon. Tak wygląda magazyn

Jak pisze "Fakt", płace pracowników koncernu w Niemczech są ustalane na podstawie układu zbiorowego zawartego ze związkiem zawodowym IG Metall, chyba że obowiązuje inny, niezależny układ. Istnieją różne kategorie wynagrodzeń, do których pracownik jest przypisany w zależności od swoich obowiązków i stażu pracy.

Rolnicy. Podlasie. Justyna i Łukasz. Jak wygląda praca w ich gospodarstwie?
Sonda
Pracowałeś/aś kiedykolwiek w Niemczech?